Výkup vozu

Váš vůz vykoupíme a za jeho službu do teď přidáme 5 000 Kč na nový nebo ojetý vůz z naší nabídky. Pro využití akční nabídky požádejte svého specialistu na výkup vozu.*

Přenechte veškeré starosti s prodejem Vašeho vozu na nás!
Splňuje Váš vůz zákon o silničním provozu a má minimálně 6 měsíců platnou STK? Pak máme přímo pro Vás připravené tyto varianty:

Jsme 2x v Praze
Vykupujeme vozy všech značek
Přebíráme záruku za technický stav
Administrativu vyřešíme za Vás
Pro rychlé informace nás kontaktujte na: +420 703 828 245 / vykup@autojarov.cz

Plánujete prodat své vozidlo? Jsme tu pro Vás. Ať už potřebujete vozidlo pouze prodat, vyměnit na protiúčet, a nebo uvažujte o vystavení vozu ve Zprostředkovatelském prodeji, vždy budeme jednat s osobním a profesionálním přístupem.

Rádi poradíme, jaký způsob prodeje bude nejlepší, ohodnocení vozidla provádíme v reálných výkupních a prodejních cenách, i proto preferujeme osobní prohlídku vozu před samotnou realizací obchodu. Všechna vozidla prověřujeme v databázi Cebia a v dalších systémech, které pomohou objektivně stanovit optimální cenu.

Rádi byste své vozidlo prodali a nemáte čas? Není problém, náš mobilní výkupčí přijede vykoupit vozidlo až k Vám. Rádi za Vámi přijedeme po Praze nebo Středočeském kraji a vůz naceníme (ostatní kraje po telefonické domluvě). Přizpůsobíme se Vašemu časovému rozvrhu a technik výkupu Vás navštíví doma nebo v zaměstnání. Vozidlo důkladně prohlédne, přidá garanci ceny a v klidu Vás necháme promyslet další postup.

Naši technici výkupu jsou připraveni provést ohodnocení samotného vozu či celé firemní flotily, po předchozí dohodě dokonce i v sídle našeho klienta.

Velmi si zakládáme na dobrém jménu společnosti AUTO JAROV a budeme velice rádi, pokud nám umožníte, nás o našich kvalitách přesvědčit.

Neváhejte se na nás obrátit, jsme partnery programů Škoda Plus a Das WeltAuto. Děkujeme a těšíme se na Vás.

* Platí při realizaci výkupu od 7.3.2022 do 30.6.2022.