Vážení zákazníci, bližší informace k prodeji nových a zánovních vozů a otevírací době servisních služeb naleznete » zde «

zpět

Zánovní a ojeté vozy se zárukou v AUTO JAROV!

 

Zánovní a ojeté vozy s jistotou?

Ano, s námi si pořídíte roční vůz se zárukou, ale i starší ojetý vůz z našich prověřených výkupů a protiúčtů. Získáte rok klidu a jistoty, ale zároveň i výhodné nabídky pro další produkty společnosti Defend Insurance.

Nabízíme záruky, ale i pojištění proti ztrátě hodnoty vozu GAP při totální škodě (krádež, živel, nehoda). V případě totální škody získáte zpět hodnotu vozu i po 5 letech !!!

 

Pojištění finanční ztráty na vozidle GAP

POJIŠTĚNÍ DEFEND Gap poskytuje ochranu až do úrovně pořizovací ceny Vašeho vozidla.
V případě totální škody nebo odcizení vozidla kryje rozdíl mezi pořizovací cenou a tržní (obecnou) cenou vozidla vypočtenou primárním pojistitelem ke dni pojistné události.

 

Záruka DEFEND Car Protect je jistota, že v případě nečekané poruchy Vašeho auta nebudete muset sahat hluboko do kapsy.

Pokud si k nám půjdete kupovat ojeté auto, využijte této možnosti sjednání záruky DEFEND Car Protect i na starší vozy, a cestujte bez starostí.

DEFEND Car Protect kryje náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného motorového vozidla. Jednotlivé záruční programy se liší rozsahem svého krytí a vozidla se do nich kvalifikují stářím a počtem najetých kilometrů.

 

Vaše delší jistota na cestách, prodloužená záruka pro ojetá vozidla!

Neváhejte kontaktovat náš prodejní tým ZDE.