Balíček "Exclusive" od AUTO JAROVPřijďte si vybrat jeden z mnoha vozů, ke kterým jako dárek dostanete balíček "Exclusive".více zde

Programy

 

auto-plus skoda-plus

Program společnosti Import VOLKSWAGEN Group je unikátem na trhu, značka auto-plus  si za 11 let vybudovala skvělé postavení na českém trhu, které se celé přeneslo do světové značky Das WeltAuto.

   
Das WeltAuto = ověřená kvalita ojetých vozů.

   
Změny, které tento krok přináší jsou pouze pozitivní a jsou směrovány na zkvalitňování služeb spojených nejen s prodejem a výkupem ojetých vozů, ale i poprodejním servisem. Základním bodem tohoto programu je povýšit úroveň prodeje ojetých vozidel na úroveň prodeje nových vozů.

  
Důvody proč koupit auto u Das WeltAuto:
- Garantovaný stav kilometrů a původu vozu
Prodejce garantuje ověřený původ vozu a odpovídající stav km.

  
- Záruka 12/24 měsíců
Vozidlo se prodává vždy se zárukou.
Prodejce poskytne záruku na každý vůz do 5 let stáří vozu, do 150 000 najetých km a s ověřeným servisním stavem vozu na základě podrobné technické prohlídky. Na prodávaný ojetý vůz je poskytnuta záruka minimálně 12 měsíců od data prodeje zákazníkovi.

  
- Garance technického stavu
Prodejce Das WeltAuto garantuje technický stav vozidla při prodeji. K zhodnocení technického stavu využívá pomoci servisního technika autorizovaného servisu a vše zaznamená do „Zápisu o technickém stavu motorového vozidla“.

  
- Oceňování a výkup
Pro zákazníky je samozřejmostí, že své auto mohou nechat u nás na protiúčet.

 

- Výhodné financování a pojištění
U Das WeltAuto je možné využít nabídky výhodného financování od ŠKoFINu.

  
- Technická příprava vozu před prodejem
Technická příprava vozu je podobná jako předprodejní servis u nových vozů.

  
- Záruka mobility
Platí jako na nové vozy, které pravidelně navštěvují autorizovaný servis, podle podmínek výrobce. Záruku mobility lze u Das WeltAuto obnovit.

  
- Výměna vozu
Výrazný benefit pro zákazníka, který zjistí, že zakoupený ojetý vůz není podle jeho očekávání. Vůz může vyměnit u prodejce za stejně drahý nebo dražší vůz do 3 dnů při maximálním nájezdu 500 km. Prodejce má ale možnost účtovat administrativní poplatek avšak jen do výše 1000 Kč denně.

  
- Individuální úprava vozu - autorizovaný servis
K zakoupenému vozu je možnost dokoupit výhodné originální příslušenství a díly. Zákazníkovi je představena nabídka autorizovaného servisu.

 

 

 

Kompletní nabídka

 

 Co znamená označení vozu ŠkodaPlus Roční vozy?
Velmi mladé ojeté vozy Škoda v perfektním stavu – to jsou ŠkodaPlus Roční vozy. Zakoupením Ročního vozu získáte jistotu, že bude odpovídat nejvyšším požadavkům a že se z tohoto rozhodnutí budete těšit ještě dlouhou dobu. Nad rámec programu ŠkodaPlus získáte:

  
1. Vozy mladší 18 měsíců
Pokud hledáte vůz takřka na úrovni nového, jen do něj nechcete tolik investovat nebo má být nákup u partnera ŠkodaPlus vstupem do světa automobilů – pak máme právě pro Vás výbornou nabídku těchto mladých vozů. Jsou jako nové, jen levnější. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

 
2. Najeto do 30 000 km
Takřka nový vůz nejen datem výroby, ale i počtem ujetých kilometrů. Můžete si být jisti, že vozy této kategorie jsou skutečně na začátku své životnosti a čeká Vás s nimi ještě velká porce kilometrů. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus

  
3. Dvouletá záruka Škoda Auto
Zásadní rozdíl mezi novým a ojetým vozem je v záruce – většinou již záruka výrobce na ojetý vůz není, nebo z ní zbývá jen několik měsíců. Ne však u vozů z programu ŠkodaPlus! Všechny ŠkodaPlus Roční vozy mají ještě minimálně 2 roky tovární záruky od Škoda Auto – Vaše jistota je tedy dokonalá. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

  
4. Záruka výměny vozu
Pokud by se náhodou stalo, že Vám vybraný vůz z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete jej u partnera ŠkodaPlus během jednoho dne vyměnit za jiný z jeho stávající nabídky. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

    
    
// red media ;